Získajte ekonomický softvér KROS so špičkovým notebookom zadarmo.

Cesta k novému ekonomickému softvéru do vašej firmy je teraz jednoduchšia. Nový účtovný a mzdový softvér KROS v hodnote až 1 000 € môžete vyhrať spolu so špičkovým notebookom HP. Stačí si v októbri stiahnuť bezplatnú demoverziu.

Nový softvér KROS s notebookom zadarmo čaká na svojho majiteľa

Podnikatelia a živnostníci môžu získať nový ekonomický softvér do firmy bez námahy a nákladov. Stačí, ak si v októbri stiahnu bezplatnú verziu programov ALFA plus jednoduché účtovníctvo, OLYMP mzdy a personalistika alebo OMEGA podvojné účtovníctvo na stránke www.kros.sk/sutaz a môžu ho získať zadarmo.

banner

Hráme o 3 notebooky a softvér za 4 800 €

3 ekonomické programy KROS so špičkovým notebookom HP čakajú na svojich majiteľov. Moderné a štýlové notebooky Hawlet-Packard vybavené výkonným procesorom Core i3, 8 GB RAM, 15.6″ displejom, 2GB grafickou kartou a rýchlym SSD diskom s prehľadom zvládnu spracovať aj náročné programové úlohy. Budú tak šikovným pomocníkom vo vašej každodennej práci. Ku každému notebooku výherca získa aj ekonomický softvér ALFA plus, OLYMP alebo OMEGA podľa vlastného výberu v hodnote až 1 000 € s Balíkom podpory. Výhercov vyžrebujeme už 4. 11. 2016.

Začnite ihneď a bez čakania

Bezplatné verzie programov ALFA plus a OMEGA umožňujú začať viesť jednoduché a podvojné účtovníctvo zadarmo. V mzdovom softvéri OLYMP spracujete mzdy a personalistiku 4 mesiace bezplatne. V programoch je zapracovaná aktuálna legislatíva a funkcie, ktoré výrazne uľahčujú účtovanie a šetria čas. Stiahnite si do konca októbra bezplatné verzie ekonomických programov KROS na www.kros.sk/sutaz.