-30 v decembri?

-30 v decembri? To nie je normálne. Podnikatelia a živnostníci majú aj tak dôvod k radosti.

V decembri celé Slovensko zasiahne mrazivá zima, ktorú budú okrem výdatného sneženia sprevádzať aj nízke teploty. To ovplyvní nie len životy bežných ľudí, ale aj slovenské firmy a živnostníkov. V decembri totiž udrú zľavy na ekonomický softvér KROS.

Udreli zľavy -30% na softvér KROS

clanok-banner

Na programy KROS v decembri udrú zľavy 30 % a 40 %. Slovenské firmy ušetria až stovky eur za kvalitný, overený softvér s aktuálnou legislatívou pre rok 2017.

A to nie je všetko. K programom ALFA plus – jednoduché účtovníctvo, OLYMP – mzdy a personalistika a OMEGA – podvojné účtovníctvo dostanú aj Balík podpory až na 1 rok zadarmo. Vďaka nemu bez obáv zvládnu všetky legislatívne zmeny, vrátane nových daňových priznaní. Účtovníčky a mzdárky ocenia aj nadštandardné bonusy, ktoré neponúka žiadny iný dodávateľ softvéru – napr. predĺžené poradenstvo až 11 hodín denne a praktické videoškolenia a publikácie zadarmo.

Skvelé služby uľahčia účtovníkom život

Zľavy udrú aj na obľúbené služby, ktoré zachraňujú účtovníkov od zbytočných igelitiek plných faktúr a dokladov. Vďaka službe iKONEKT jednoducho prepojíte vaše účtovníctvo s online fakturáciou, čo výrazne zrýchli spracovanie faktúr – stiahnete si ich jedným klikom. Majitelia firmy si kedykoľvek pozrú aktuálne informácie o stave firmy a uhradených faktúrach vo svojom mobile. Ak máte e-shop, prepojíte ho vďaka službe INTEO Konektor s účtovným programom a všetky objednávky stiahnete do účtovníctva rýchlosťou blesku.

Nový softvér poteší každého

Dajte vašej účtovníčke a mzdárke pod stromček nový softvér. Bude to ten najlepší darček, z ktorého sa bude radovať celý budúci rok.

Program ALFA plus na vedenie jednoduchého účtovníctva teraz získate už od 99,96 € s DPH.
Program OMEGA na kompletné spracovanie podvojného účtovníctva len za 313,32 € s DPH.
Správne mzdy v programe OLYMP pre 5 zamestnancov môžete celý rok 2017 počítať len za 80,64 € s DPH.

Ekonomické programy KROS získate na www.kros.sk/akcia o 30 % lacnejšie.